Hakkımızda

Hocam merhaba 20.01.2017’de 2 kişi ancak şuan tek kişi olarak “Buzzy Series” adlı projeyi hayata geçirip yabancı veyahüt yerli dizi ya da film severleri bir site altında toplamaya karar vermiş bulunmaktayız.

Sitemizde tabiiki de tek olmuyoruz aslında sitemizin asıl içerik oluşturucusu sizlersiniz. Eğer sizde içeriğiniz yada aklınızda düşündüğünüz bir fikri içerik olarak yayınlamak istiyorsanız Buzzy Series sayesinde bu fikri canlandırabilirsiniz. Sitemizdeki en üst kısımda – kusura bakmayın biz ona geliştiriciler olarak “header” adını veriyoruz da 🙂 – bulunan “OLUŞTUR” butonu sizin işinizi görücektir sanırsam. Bu şekilde sizler de içerik girebilirsiniz.

Sitemiz aslında dizi ya da film haberleri olmaksızın bu izleyici kitlelerinin “acaba sonraki bölümde ölücek mi?” gibi sorularının cevabının yine izleyici tarafından verileceği bir sitedir. Tabii fikir yine sizden yani izleyiciden çıkacak.

Ya bro kusura bakma da sen hala burda mısın? Ya o kadar yazı yazdık be kardeşim. Bunu okuduysan artık helal olsun ne diyeyim. İçeri buyurmaz mısın? Burası klimalı. Kapıyı kapatmayı unutma 🙂