Hayat Kitabı Filminin Devamı Gelecek!

Hayat Kitabı

Vizyonda 19 hafta kalan animasyon Hayat Kitabı filminin devam filmi gelecek!

Hayat Kitabı filmi çoğumuzda aslında akıllarımızda bir yer canlandırsa da neredeyse hepimiz bu filmi tam olarak bilmiyoruz. Bir müzede tur rehberi olan kadının gruptaki çocukları gizli bir odaya götürür ve Ölü Festivali adlı hikayeyi anlatır. İşte tam bu noktadan sonra herşey başlar.

Hayat Kitabı filminin yapımcılığında ismini aynı şekilde animasyon filmlerinden duyduğumuz Guillermo Del Toro ve yönetmen koltuğunda ise Jorge R. Gutierrez bulunuyor. Ayrıca bu animasyon filmi vizyona girdiği haftadan itibaren toplamda 19 hafta vizyonda kalmış ve tüm dünyada 99.7 milyon dolar gişe ücretini almıştır. Shekaspeare ünlü yazarın en sevilen hikayesi Romeo ve Juliet’i Cadılar Bayramı ile buluşturan bu eğlenceli filmin devam filmi gelecek!

Bu yeni filmde ise Jorge R. Gutierrez yine yönetmen koltuğunun sahibi olacak. Yönetmen devam filminin tüm akıldaki soruları kapsayacağına ve hepsine cevap olacağına dair bir açıklama yaptı.

Hayat Kitabı filminin seslendirme kadrosunda  Zoe Saldana, Chaning Tatum ve Del Toro gibi isimler yer alıyor. Ayrıca unutmayalım ki filmin çıkış tarihinden sonra Hayat Kitabı birkaç hafta tekrardan vizyonda durup önceki filmi gibi muhteşem bir gişe rekoru kırabilir. Tabii Gutierrez’in devam halkasında ne kadar detayları göze alacağı ve aklımızdaki tanrılara ve karakterlere neler oldu sorusuna cevap alabileceksek bu rekor daha da artabilir.

 • Adam Zeki
  4 sene önce

  Teşekkürler kardeşime önerecegim

  yorum beğen
 • Şenol ARAS
  4 sene önce

  Harika haberi aldığım site, elinize sağlık!

  yorum beğen
 • videoizles
  4 sene önce

  Öneri için teşekkürler

  yorum beğen
 • Ahmet Baran
  4 sene önce

  hiç izlemedim ilk filmini ama sınıf olarak izlenilebilecek bir film

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Hayat Kitabı Filminin Devamı Gelecek!