arama

Hellboy – Kısa Tavsiyeler

Hellboy
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Bu yıl vizyona girmiş yabancı filmlerin “Hellboy” filmine gelin bir göz atalım!

Hellboy, en efsanevi seriler arasında yer alan yapımlardan birisidir. Yeni film için geri sayım ise başladı. Türkiye’de 12 Nisan 2019’da gösterime sunulacak olan filmin pek çok izleyicisi var. Merakla beklenen filmde aksiyon, macera ve fantastik türleri en üst kalitede işleniyor.

Hellboy, intikam ateşinin verdiği öfkeyle İngiltere’nin yolunu tutar ve düşmanlarıyla son kez hesaplaşmaya hazırdır. Filmde Merlin ve Nimue ile ciddi bir aksiyon olacağı aşikâr. Özellikle kan kraliçesi Nimue ve Hellboy arasındaki savaşın akıbeti bile filmi izlemek için geçerli bir sebebe dönüşüyor. Sürükleyicilik anlamında aksiyonun hiç durmayacağı bir senaryo genişliğiyle izleyicisiyle buluşacak.

Andrew Cosby ve Christopher Golden ikilisinin kaleme aldığı senaryoyu beyazperdeye aktaran yönetmen Neil Marshall olmuş. Hellboy filminde başroller ise David Harbour, Daniel Dae Kim, Ian McShane, Sasha Lane ve Milla Jovovich’e gitmiş.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.