Herkes Kazanır Başlamadan Kaybetti!

Herkes Kazanır
Uzun süredir Show TV ekranlarında ismini duyduğumuz ve reklam aralarında bol bol tanıtımı yapılan yarışma ” Herkes Kazanır ” başladığı günden itibaren kaybetti.

Çakallarla Dans serisinden ismini bildiğimiz ünlü oyuncu Hakan Bilgin bu yarışmanın sunuculuğunu üstleniyordu ancak beklenenler tam da öyle olmadı. Hakan Bilgin yarışmaya katılan yarışmacılar ile sohbet etti onlarla tanıştı. Derken araya reklam girdi böylece ilk kesitte yarışma başlayamadı.

Reklamın ardından kısa bir sohbet daha oluyor. Hakan Bilgin katılımcılar ile tanışmaya devam ediyor. Sorulara halen geçilmiyor. Bu yarışmanın bir amacı da uygulamayı indirenler sorulara cevap verebiliyor. Sosyal medyada aşırı tepkiler sonucu uygulamaya bağlanırken bağlantı hatası sorunu olmasıydı. İzleyiciler yarışmaya katılamadı.

Program bu sebeple o gün iptal oldu ve yerine yerli bir film koyuldu. Bu durum ise sosyal medyada en çok konuşulan ve trendlere giren konu oldu. Konuşanların çoğu  uygulamanın bu hatasından şikayetçi idi. Bu sebeple programın o gün kaldırıldığını ve yerine bir yerli film koyularak yayın akışının devam ettirildiği göz önünde bulunduruluyor. Show TV bu olaydan sonra bu programa tekrardan yer verecek mi yoksa kaldırıldı mı burası bilinmemekte.

Sosyal medyadaki yoğun tepkilerden dolayı Hakan Bilgin kısa bir sohbetten sonra tekrar reklama gitti. İşte o an yarışma bir daha geri dönmedi ve yerli bir film ile yayın akışı devam etti. “Herkes Kazanır” adlı program için yazılan sosyal medya tepkileri görmek için #herkeskazanir hashtagini kullanabilirsiniz.

 • Gökhan Kara
  4 sene önce

  İşte düşünmeden program yapılırsa olacağı bu. Bunun gibi bir sürü programlar başlamadan bitiyor yapımcılar kendilerine güldürmeyi pek seviyorlar 🙂

  yorum beğen
 • Çağdaş Bahadır
  4 sene önce

  Hazırlanmamışlar herhalde profosyonel bir kanalın böyle yapması saçma

  yorum beğen
 • Ümit
  4 sene önce

  Yazık oldu daha yayın hayatına başlamadan bitmiş 🙂

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Herkes Kazanır Başlamadan Kaybetti!