İlk Öpücük ile Aşk Rüzgarları Esiyor!

İlk Öpücük
  • İsmail Can Memiş

İlk Öpücük ile Aşk Rüzgarları Esiyor

Romantik film arayanların beklentileri karşılayacak olan “İlk Öpücük” filmi sinema severler ile salonlarda buluşmaya başladı. Bir uyarlama olan ve Amerika yapımı “ 50 First Dates” filminden esinlenerek hayata geçirilen film izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yapılımın başrolünde ise televizyon dizilerinden yakından tanıdığımız Özge Gürel, romantik filmlerin aranın karakterlerinden olan Murat Yıldırım bulunuyor.

Murat Yıldırım tarafından hayat verilen Hakan karakteri azılı bir çapkın olarak tanınıyor. Her gece farklı bir kadınlar birlikte olan Hakan hayatına 5 yeğeni ve eniştesinden başka kimseyi sokmuyor. Ancak hiç beklemediği bir anda o da gerçek aşk ile karşılaşıyor. Bahar isimli karakteri canlandıran Özge Gürel’e ilk görüşte aşık olan Hakan bir anda neye döndüğünü şaşırıyor. Ancak baharın ciddi bir kaza geçirdiğini ve onun o andan itibaren her güne aynı günmüş gibi uyandığını öğreniyor. Bu durumu öğrenen Hakan ondan vazgeçmiyor ve onu her gün kendisine aşık etme görevini üstleniyor. Murat Onbul’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmde ayrıca Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman ve Cezmi Başkan gibi önemli isimlerde rol alıyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER
  • @Komedibiyat
    2 ay önce

    türkiye de bu tarz filimler pek alıcı bulamıyor malesef komedi aksiyon ve bilim kurgular daha ilgi çekici 300 bini aşmaz sanırsam

    0