arama

İnanılmaz Aile 2 Filmi Teaser Videosu Karşınızda

İnanılmaz Aile 2
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağkan Sezgin Çağkan Sezgin

Türkiye genelinde ciddi anlamda fark yaratan İnanılmaz Aile 2 filmi yakın bir zamanda geliyor. Teaser videosu ciddi anlamda ilgi gördü. Pixar yapımı olarak uzun süreler adından söz ettiren bir proje olarak dikkat çekti. Pixar, Steve Jobs’un kurduğu bir şirket, bunuda dipnot düşmekte fayda var. Yıllar sonra ikincisi ile gelen bir projeden bahsediyoruz.

İnanılmaz Aile animasyon filmi, ilk olarak 2004 yılında vizyona girmişti. Sadece ülkemiz değil, dünya genelinde çok ciddi anlamda izlendi. Nitekim 14 yıl sonra Pixar, bu efsane projeyi yeniden diriltmek amacı ile somut adımlar attı. Beraberinde gelen seçenekler de yine çok fazla ilgi çekici bir ortam yarattı diyebiliriz.

İnanılmaz Aile 2 Seslendirme Kadrosu Büyülüyor

Hollywood dünyasında özellikle bu gibi animasyon filmi projeleri çok ciddi anlamda dikkat çekiyor. Seslendirme kadrosunda ki ustalık, aslında filme verilen ehemmiyetin en büyük göstergesi. Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Bob Odenkirk, Catherine Keener, Sophia Bush, Jonathan Banks ve Isabella Rossellini bunlardan sadece bazıları.

İnanılmaz Aile 2 Vizyon Tarihi

Vizyon tarihi ile alakalı olarak merak edilen seçeneklerde resmen karşımıza çıktı. Bomba gibi bir konsept ile gelen bu film 22 Haziran 2018 tarihinde resmen vizyona girecek. Heyecan ile beklediğimiz filme dair daha yeni haberleri kısa bir zaman dilimi içerisinde siz değerli okuyucularımıza sunma yoluna gideceğiz. Web sitemizi günlük olarak takip etmeyi ihmal etmeyin.