İstanbul Eksiz Olukçuları Eksiz Oluk

  • İsmail Can Memiş

İstanbul eksiz oluk

İstanbul bölgesinde eksiz oluk ihtiyacınız varsa mutlaka size çok ucuza hizmet almanızı sağlayacak eksiz oluk yazımızı okuyun size çok şey katacak.

Boyalı galveniz saç (bgs) eksiz oluk sistemleri Bina,Villa,Sanayi gibi yapılarda kullanıldıgı taktirde yapı ömürününü ve yalıtımını pvc sisteme nazaran çok daha iyi korur.
Yerinde imalat pratik montajıyla extra işçilıik sarfiyatını azaltır.
Dekoratif ve farklı renk şeçenekleriyle yapıların görünümüne ayrı bir şıklık kazandırır.
Ayrıca eksiz oluk sistemi BAKIR ve TİTANYUM ÇİNKOdan üretilmektedir.

Bakır ve titanyum çinko bütün yapılara uygulanabilir bgs sistemine göre birazdaha pahalı çok daha uzun ömürlüdür 050mm 060mm kalınlınlık olarak üretilir.
Eksiz oluk sistemi pvc sisteme nazaran sızdırmazlıgı minimum dur montaj sırasında gizli askı kullanılarak dekoratifliği bozulmaz ve yapı köşelerindeki ek yerleri PU (poliuratan) metal yapıştırıcısı ile izolasyonu sağlanır. PU uv ısınlarına dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip bir malzemedir bu nedenle uygulanan bölge kesinlikle doğa olaylarından zarar görmez ve sızdırmaz.

İstanbul Eksiz Oluk Firmaları Önerisi

Hangisi tercih edilmeli bize göre iki adet metal ürün eksiz çatı olukları sistemi için tercih edilmelidir.Bunlardan bir tanesi çinko oluktur.Uzun süreli ömrü vardır ve dolu gibi dış etkenlerden en az etkilenen eksiz oluk metal tipidir.Bu yüzden hem görünüm hemde dayanıklılık konusunda seçim yapılabilir.

En değerlisi bakır oluk bu ürün en kıymetli maden parçasıdır.Olukların çatılarda inanılmaz güzellik ve görsellik katmaktadır.Bu nedenle en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.Ancak değerli maden olduğu için fiyatları çok fazla değişiklik ve güncelleme almaktadır.Çok uzun süreli kullanmım imkanı vardır.Öyleki 100 yılı aşan kullanım süresi avantajları sunmaktadır.