James Cameron Titanic Belgelesi Geliyor

James Cameron Titanic Belgeseli

James Cameron Titanic belgeseli ile birlikte farklı bir konseptte karşımıza çıkacak. TARININ BİLE BATIRAMAYACAĞI GEMİ olarak adlandırılan ancak ilk seyahatinde buz dağına çarparak batan Titanic, dünya genelinde birçok insanın kafasında en büyük bilinmeyenlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım.

1997 yılında dünyaca ünlü yönetmen James Cameron, kilometrelerde büyüklükte bir havuz ve Titanic gemisinin projesine birebir uyan bir maket ile Titanic’in hikayesini film olarak ele aldı. Dünya genelinde hala en çok gişe yapmış filmlerin başında geldiğini de net şekilde söyleyebiliriz sanırım. Şimdi ise bu belgesel ile DOĞRU MU YAPTIK sorusunu kendisine soracak.

Ne Kadar Doğru Yaptık?

Titanic, James Cameron için olmazsa olmazlardan birisi. 1912 yılında Kuzey Atlantik Okyanusu’nda neler olduğunu tekrardan masaya yatıran Cameron, film içerisinde neleri eksik yaptığını bir kere daha yorumluyor.

Bu belgesel, aslında James Cameron’ın Titanic ile alakalı tüm hayallerini, tüm merakını masaya yatırdığı ve film ile alakalı kurgularını masaya yatırdığı bir yapım olacak. 11 Ocak Perşembe günü yayınlanacak belgesel, National Geographic kanalından yayınlanacak.

National Geographic kanalı Digiturk, D-Smart, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarından izlenebiliyor.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

James Cameron Titanic Belgelesi Geliyor