Jim Carrey, Belgesel Film ile Geri Döndü!

Jim Carrey
  • İsmail Can Memiş

Jim Carrey, Belgesel Film ile Geri Döndü

Netflix’in yapımcılığını üstlendiği Andy Kaufman gibi ünlü bir komedyenin hayatının anlatıldığı belgeselin başrolünde Jim Carrey yer alıyor. Belgeselin orijinal ismi “ Jim & Andy: The Great Beyond – Featuring a Very Special Contractually Obligated Mention of Tony Clifton” olarak sunuldu. Belgesel gerçekten ilginç bir şekilde ortaya çıkıyor.

Belgeselin oluşturulması süreci Jim Carrey’in ünlü sanatçı Kaufman’ı canlandırmak için çekilen bir filmde o karaktere bürünmek için çabaladığı anlardan derlenerek ortaya çıkarıldı. Yaklaşık 100 saatlik bir dökümanın incelenmesi ve kesilmesi ile belgesel ortaya çıktı. Bu belgesel de 4 ay boyunca Kaufman olmak için mücadele eden ve verilen rolü layıkıyla yerine getirmek için sanatçının çabaladığı süreç en ince detayına kadar belgesel de yansıtılıyor. Set aralarında dahi sanatçının role hakim olabilmek için karakterden dışarı çıkmadığı görülüyor. İki farklı karakteri ortaya çıkarmak için nasıl çabaladığı ve bunu oluşturmak için ne kadar odaklanma yaşadığı bu güzel belgesel de aktarılıyor. Hazırlıklarda son aşamaya gelinen belgeselin 17 Kasım’da Netflix üzerinden yayınlanacağı açıklandı.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER