“John Wick 3: Parabellum Kadrosunda” Robin Lord Taylor İsmi!

John Wick 3: Parabellum

John Wick serisinin devam filmi “John Wick 3: Parabellum” kadrosunda yıldız isimlerden Robin Lord Taylor da bulunuyor!

John Wick serisinden ismini sıkça duyduğumuz Keanu Charles Reeves’un başrolünde bulunduğu serinin yeni filmi John Wick 3: Parabellum vizyona girmeden önce kadroda yeni isimler duyulmaya başladı. Bu sene final sezonunun yayınlandığı, 5 sezonluk “Gotham” dizisinin Penguin karakteri Robin Lord Taylor, John Wick serisinin 3. filminde önemli bir karakteri canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda serinin 2 filminde de yönetmenliğini gerçekleştiren Chad Stahelski oturuyor. Filmin kadrosunda ise serinin daha önceki 2 filminde önemli karakterleri canlandıran Ian McShane, Laurence Fishburne, Ruby Rose ve Lance Reddick bulunuyor. Bunun yanı sıra filmde başrol Keanu Charles Reeves’e Mark Dacascos, Hiroyuki Sanada, Halle Berry, Asia Kate Dillon, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Çinli dövüşcü Tiger Hu Chen de eşlik ediyor.

Filmin konusu ise önceki filmlerinde de olduğu gibi yine aksiyon, suç ve gerilim içermeye devam ediyor!

John Wick 2 sebepten ötürü firari durumadır, aranmaktadır. John Wick’in kellesi için 14 milyon dolarlık açık sözleşme bile konulmuş, o da bu sözleşmeyi kabul etmiştir. Ancak temel bir kuralı ihlal etmiştir. John Wick, Continental Hotel’de  bu kontratı sunan yüksek masa üyesini öldürmüştür. John Wick diğer yüksek masa üyelerinin gözünde bileti kesilmiştir. Olayın geçtiği otelin yöneticisi olan Winston, John Wick için bir saatlik kaçış süresi verir.  Bu süre zarfı sonunda Wick’in tüm üyeliği iptal edilecek, hizmetleri kullanamaz hale gelecek ve diğer masa üyeleriyle iletişim kuramayacaktır. John’un bu sürede New York City’den kaçması için tek güvenebileceği yol servis endüstrisidir.

John Wick serisinin devam filmi olan “John Wick 3: Parabellum” Türk sinemalarında 17 Mayıs tarihinde vizyonda olacak!

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

“John Wick 3: Parabellum Kadrosunda” Robin Lord Taylor İsmi!