Jumanji Filmi Gişeleri Sallıyor

Jumanji

Dünya genelinde büyük sansasyon yaratan Jumanji filmi, gişede Star Wars ile yarışacak hale geldi. Şuan Star Wars’ın son filminin de vizyonda olduğunu az çok hepimiz biliyoruz. Ülkemiz gişelerinde de ciddi anlamda izlenen bu filmi şimdilerde Jumanji sallıyor.

Jumanji, ilk filmi ile 1995 yılında karşımıza çıkmıştı. Robin Williams ve Kirsten Dunst gibi isimlerin yer aldığı bu mükemmel film, o dönemin sansasyonel projelerinden birisi olarak dikkat çekti. Şimdilerde ise yeniden uyarlaması vizyonda ciddi anlamda ciddi bir kesime hitap ediyor.

Gişede Star Wars ile Yarışıyor

Film, gerek oyuncu kadrosu ve gerekse fragmanı ile çok ciddi bir kesimi kendisine hayran bırakıyor da diyebiliriz. Yukarıda fragmanını sizlere sunduk. Vizyona yakın geçmişte girmesine rağmen yine de hayranlık uyandıran kaliteli bir proje. Filmin kadrosunda ise;

  • Dwayne (The Rock) Johnson
  • Karen Gillan
  • Kevin Hart
  • Jack Black
  • Nick Jonas

gibi isimler filmin ana karakterlerini oluşturuyor.

1995 Yılındaki Konsepte Saygı

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere 1995 yılındaki konsepte saygılı bir senaryo hazırlanmış. Geçmişteki teknolojik sınırların en iyi şeklini bizlere sunan Jumanji 1, ikinci filmi ile çok daha teknolojik aşamaları kullanarak karşımıza çıkıyor.

Bu mükemmel filmi izlemeyenler var ise zaman çok geçmeden gidip sinemada izlemelerini de ciddi anlamda tavsiye ediyoruz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Jumanji Filmi Gişeleri Sallıyor