Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Kötü Yorumlar Aldı

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı

” Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı ” eleştirmenlerden olumsuz yanıtlar aldı!

Bir çok insanın merakla beklediği ”Karayıp Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı” bir çok eleştirmenden olumsuz yorumlar aldı. Aslında ilk fragman çıktığından itibaren bazıları fragmanı beğenmemiş bazı insanlarda çok beğenmişti. Açıkçası ben fragmanı beğenmeyip filmin kötü olacağını savunan kitleye mensuptum.

  Metascore ve Rottentomatoes Puanları Yerlerde Sürünüyor

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı

 

 Puanlar Neden Bu Kadar Düşük ?

Puanların bu kadar düşük olmasının nedeni hikayenin işlenişinin beğenilmemesi ve konunun yetersiz bulunması olarak gösteriliyor. Bazı eleştirmenler ise bazı karakterlerin kötü aktarıldığı görüşündedir. Zaten son günlerde Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminin torrent olarak internete düşmesi ve benzeri durumlardan ötürü büyük bir emek hırsızlığı görülmüştü. Bu da ona bahane gibi oldu diyebiliriz. Ancak tabii ki de bu kötü yorumların ciddi sebepleri bulunmakta.

 Olumlu Yorumlar Nedir ?

Filme yapılan olumlu yorumlar genellikle kötü karakterler ile ilgili oluyor filme giden neredeyse herkes kötü karakterleri beğenmiş durumda ayrıca filmin dördüncü filmden daha iyi olduğu görüşündeler. Son olarak sinemada filme giden insanlar sinemada izlemek için ideal bir film olduğunu söylüyorlar efektlerinde güzel olduğunu söylemektedirler.

 

Sıradaki içerik:

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Kötü Yorumlar Aldı