Karşınızda Yıldızlar ile Dolu Oyuncu Kadrosu ile 12 Savaşçı Filmi

12 Savaşçı Filmi

Dünya genelinde oyuncu kadrosundaki kalite ile adından söz ettirmeyi başarmış olan 12 Savaşçı filmi, çok kısa sürede gündemi meşgul etti. Mükemmel bir kurgu ve konu ile karşımıza çıkacak olan filmde birbirinden kaliteli oyuncular yer alıyor. 2018 yılı ABD yapımı filmleri içerisinde kuşkusuz ki en ideal seçeneklerden birisi olarak. Film, askeri bir dram ve aksiyon olarak dikkat çekecek.

12 Savaşçı Filmi Oyuncu Kadrosu

Birbirinden kaliteli isimler olduğunu söyledik. Bu isimlerin tamamı için ayrı ayrı afiş tasarımları hazırlandı. Dolayısı ile bizim de bunları sizlerle paylaşmamız gerektiğine inanıyoruz. İşte mükemmel oyuncu kadrosu ve mükemmel bir film.

Chris Hemsworth

12 Savaşçı - Chris Hemsworth

Michael Shannon

12 Savaşçı - Michael Shannon

Michael Pena

12 Savaşçı - Michael Pena

Trevante Rhodes

12 Savaşçı - Trevante Rhodes

gibi isimler dikkatleri çekiyor. Filmde ön plana çıkan dört önemli askeri canlandıracak oyuncuları sizlere sunduk. Bu isimler dışında filmin kadrosunda avid Negahban, Elsa Pataky, Taylor Sheridan, Jack Kesy, Rob Riggle, Austin Stowell ve Ben O’Toole gibi isimler de yer alıyor. Kısacası muazzam bir yapım diyebiliriz.

12 Savaşçı Filmi Vizyon Tarihi

Önemli bir kesim tarafından şimdiden heyecan ile beklenen filmin vizyon tarihi ile alakalı olarak da kesin bilgiler geldi. 18 Mayıs 2018 tarihi itibari ile bu mükemmel film, dünya sinemalarının tamamında vizyona girecek.

Sıradaki içerik:

Karşınızda Yıldızlar ile Dolu Oyuncu Kadrosu ile 12 Savaşçı Filmi