Kingsman: Altın Çember’den Büyük Gelir Rekoru!

Kingsman: Altın Çember
  • İsmail Can Memiş

Kingsman: Altın Çember filmi daha ilk günden gösterime girer girmez tam tamına 39 milyon dolar gelir elde etti!

Merkezleri yok edildikten sonra ve dünya rehin alındıktan sonra Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’da bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Stresman olarak tanınan bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönem içerisinde kurulmuştur. Bu iki teşkilat acımasız, ortak düşmanlara karşı beraber hareket etmektedir.

Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir haline halini almıştır. 2014 senesinde gösterime giren Kingsman Gizli Servis aksiyon- macera ve komedi dalındaki başarılı çıkışına bir yenisi daha eklenmektedir. Asi genç Eggsy olarak ilk filminde seyircileri ile tanışan Taron Egerton ve karizmatik centilmen ajan Harry olarak tanınan Colin Firth’ü tekrar geri döndüren filmde ajanların teknoloji uzmanı Ginger rolündeki Halle Berry eşlik ederken Pedro Pascal Jack adında bir ajan filmin kötü karakteri Poppy de ödüllü oyuncu Julianne Moore olacaktır.

Channing Tatum devlet için çalışan gizli bir ajanı ve Jeff Bridges de ajanların yeni lideri olan Champagne adında karaktere hayat vermektedir. Son senelerde görülen en dinamik aksiyon güzellemeleri halini alan Kingsman cephesinde macera devam etmektedir. Altın çember beklenildiği gibi manevra kabiliyeti artmış sinemalar arasında yer almıştır. 2004 senesinde görücüye çıkan Layer Cake Bir Dilim Suç filmi ile oldukça sert bir ivme eşliğinde sinemasal arenaya girmiştir. Sinema dizisi içerisinde en çok rağbet gören Altın Çember kısa süre içerisinde tekrar vizyonlarda görülmeye devam edecektir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.