Korkusuzlar Filminden İlk Poster Geldi!

Korkusuzlar

Korkusuzlar Filminden İlk Poster Geldi

2013 yılında Arizona’da yaşanan bir yangın hadisesi sırasında burada mücadele eden itfaiyecilerin temel alındığı bir hikaye anlatılıyor. Bölgeye en yakın noktada bulunan Granite Mountain Hotshots’ta çalışan itfaiyeciler yangına müdahale etmek için çalışmaya başlarlar. 19 itfaiyecinin yangını durdurmak için çabalaması, yangınla mücadeleleri filmde konu ediliyor. Tabi bu esnada sadece görevlerini yerine getirmiyor yangından etkilenme ihtimalleri ailelerini ve sevdiklerini de korumaya çalışıyorlar.

Ken Nolan ve Eric Warren Singer filmin senaryosunu üstlenirken geniş bir kadroya sahip olan film dikkat çekiyor. Filmin başrollerinde Miles Teller, Josh Brolin ve Jeff Bridges gibi tanınan Hollywood yıldızları yer alırken onlara yardımcı olan rollerde ise James Badge Dale, Taylor Kitsch ve Ben Hardy görev alıyor.

10 Kasımda sinema severler ile buluşacağı açıklanan filmin yönetmen koltuğunda ise tanıdık bir isim oturuyor. Oblivion veTron efsanesi gibi efsane filmleri de yöneten Joseph Kosinski filmi izleyiciler için hazırlıyor. Zorlu doğa şartları içerisinde acımasız alevler ile mücadele eden itfaiyecilerin etkileyici hikayesi bizleri bekliyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Korkusuzlar Filminden İlk Poster Geldi!