Krypton Dizisi Prömiyer Tarihi Netleşti

Krypton

SYFY projelerinden birisi olarak merak ile beklenen proje Krypton dizisi prömiyer tarihi de kesinleşti. Kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizde merak ile takip edilen yabancı diziler, artık daha farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Türkiye genelinde bilhassa bilim kurgu ve fantastik projeler çok fazla ilgi görüyor.

Krypton Dizisi

Süperman’in Dedesinin Hikayesi

Seyg-El, Superman’in dedesi. Adından da anlayabileceğiniz üzere bu dizi de aslında Superman’den önceki bir adalet sürecini beraberinde getiriyor. Yukarıdaki resimde diziden gelen seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Superman’den önce de aslında Krypton’da bir adalet mücadelesi vardı.

Bu adalet mücadelesinin en önemli ismi de Seyg-El oluyordu. Gezegeni kurtarma mücadelesini konu alacak olan mükemmel bir bilim kurgu yapımı bizlerle olacak.

Krypton SYFY

21 Mart 2018’de Ekranlara Gelmeye Başlayacak

Prömiyer tarihi ile alakalı olarak merak dolu gözler ile internette araştırma yapan okuyucularımızın olduğunu biliyoruz. Sizleri daha fazla bekletmeden dizi ile alakalı yapılan resmi açıklamayı yansıtmak istiyoruz.

Krypton dizisi 21 Mart 2018 tarihi itibari ile resmen ekranlara gelmeye başlayacak. Dizinin merak ile beklenen tanıtım fragmanı da internet üzerinde yayınlandı. DC Comics projesi olarak da dikkatleri çeken bu proje, sizleri ekran başına kilitleyecek.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Krypton Dizisi Prömiyer Tarihi Netleşti