Kürşat Alnıaçık Kimdir? Kürşat Alnıaçık Hayatı.

Kürşat Alnıaçık
  • İsmail Can Memiş

Kürşat Alnıaçık Kimdir ?

Türk Televizyon ve sinemasının tecrübeli oyuncusu 1 Ocak 1962 yılında Ankara’da Dünya’ya gözlerini açmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Kürşat Alnıaçık aynı zamanda da İngiltere’de Modern Dans eğitimi almıştır.

Tecrübeli oyuncu oyunculuk kariyerine 1970 yılında yayınlanan “Umut” adlı dizi ile başlamıştır. Asıl patlamayı ise TRT1’in heyecan verici dizisi olan “ Sakarya Fırat “ Bakır karakterine hayat vererek yaşamıştır. Burda ki güzel performansından sonra oyuncu Kürşat Alnıaçık 2015 yılında yayın hayatına başlayan “Med Cezir” adlı dizide “Turunç Nadir” karakterini canlandırmıştır.Geçtiğimiz yıl “Kara Sevda” dizisi ile oyunculuk kariyerine ara vermiş bulunmaktadır. Şuan İsimsizler dizisinde terörist bir iş adamı “Kudret Yıldırım” karakterini canlandırmaktadır.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.