arama

Leyla ve Mecnun Dizi Tavsiyesi? Leyla Ve Mecnun Konusu.

Leyla ve Mecnun
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Leyla ve Mecnun Dizi Tavsiyesi? Leyla Ve Mecnun Konusu.

Leyla ve Mecnun efsanesi uzun zamandır süren ve hayranlıkla izlenen aşıklar arasında yer almaktadır. Bu dizide ise aynı gün aynı hastanede dünyaya gelen bir kız ve diğeri erkek bebek hastanede boş yer kalmamasından dolayı aynı yatağa koyulmaktadır. Aileleri ise doğar doğmaz birbirlerini buldular şakası ile bebeklere beşik kertmesi yapılarak ve kızın ismi leyla erkeğin ise Mecnun koyarlar.

Aradan uzun zamanlar geçmesi üzerine tam tamına yirmi beş sene geçer. Leyla İstanbul Üniversitesinde okurken Mecnun ise Açık Öğretim’e devam devam etmektedir Her ikisinin de birbirinden haberleri yoktur. Bir sabah ailesi Mecnuna durumu anlatınca Mecnun gönülsüz olarak annesiyle beraber Leylayı istemeye gitmektedir. Fakat ziyaret tartışmayla sonuçlanmaktadır.

Gönülsüz olan Mecnun ise Leyla’yı ilk gördüğünde aşık olmuştur. Leylayı etkileyebilmek açısından devamlı olarak peşinden koşar ve Mecnun’un rüyasına bir gece ak sakallı bir dede girer ve bu dede rüya dışarısında ki gerçek hayatına da taşınmaya devam eder. Sürükleyici yerli diziler arasında yer alan Leyla ve Mecnun her zaman herkes tarafından tercih edilen ve beğenilen diziler arasında bulunmaktadır. Severek izlenilen bu dizi aslında efsane Leyla ve Mecnun’a da benzetilmektedir.

Leyla ve Mecnun sevilen karakterler arasında başrolleri üstlenmişlerdir. Dizinin konusu Leyla ve Mecnun’un aşk hayatını anlatmaktadır. Uzun zamanlar sıkılmadan izlenecek yerli dizi filmler arasında yer almaktadır.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.