arama

Limitless – Kısa Tavsiyeler

Limitless
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Bradley Cooper efsane filmlerinden bir tanesi olan Limit Yok 8 Mart 2011 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde Eddie Morra (Bradley Cooper) hayatı tek düze giden toplumdaki tabiriyle bir baltaya sap olamamış orta yaşlı birisidir. Birgün yolda yürürken eski eşinin erkek kardeşiyle karşılaşır. Hiç olmadık zamanda karşısına çıkan bu erkek kardeşin neler yaptın sorusuna verecek bir cevabı yoktur. Eski eşinin erkek kardeşi Eddie’ye bir hap vermeyi teklif eder, Eddie ise bunları bıraktığını söyler. Ancak erkek kardeş ısrarlıdır, verdiği bu hapın beynini en üst seviye kullandıracağını söyler. Eddie’de evine giderken apartmandan içeri girdiğinde bir ümidi olmadan hapı içer ve aradan pek bir zaman geçmeden Eddie’de adeta bir uyanış ve aydınlanma olmuştur. Aylardır tamamlayamadığı kitabını 1 gecede tamamlar. Kitabı inceleme için gönderdiğinde ise gönderdiği kişi buna inanamamaktadır. Eddie sadece kitabı yazmakla kalmayıp darmadağın olan evini de toplamaya başlamıştır. Kimin böyle bir yerde yaşayabileceğini kendine sormaktadır.

Ancak ertesi sabah uyandığında Eddie için işler değişmiştir. Çünkü hapın etkisi çoktan geçmiştir. Eddie haplardan tekrar istemek için eski eşinin kardeşiyle buluşur. Evine giden Eddie yemek almak için aşağıya inmiştir. Döndüğünde ise kardeşin ölü cesedini koltukta bulur. Ancak hala kafasında bir soru işareti vardır. Bu da haplar nerede? Eddie vakit kaybetmeden evde hapları aramaya başlar. Ancak bu hap onun başına ne işler açacak bundan habersizdir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.