Magnum P.I. Dizisinde Yeni Thomas Magnum Jay Hernandez Oldu

Magnum P.I.

CBS şirketinin Magnum P.I. uyarlaması olarak hazırlıkları içerisinde olduğu dizide Thomas Magnum karaterine Jay Hernandez hayat verecek. Dünya genelinde yabancı diziler konusunda çok ciddi adımlar atılmaya devam ediyor. Özellikle geçmişten günümüze uyarlanan dizi projelerinin ne denli heyecan verici olduğunu söylemeye de gerek yok sanırım.

Magnum P.I. dizi, geçmiş yıllarda ciddi anlamda sevilen projelerden birisi olarak adından söz ettiriyordu. CBS şirketi, yeni planlama ile birlikte bu diziyi günümüze uyarlamaya karar verdi. Uyarlama için ise başrol oyuncusunu çok kısa zaman dilimi içerisinde seçti. Dizinin başrolünde Thomas Magnum karakterine ünlü ve yakışıklı oyuncu Jay Hernandez hayat verecek.

Prodüksiyon Çok Büyük Olacak

Aldığımız haberlere göre bu filmin prodüksiyonu, adından çok ciddi anlamda söz ettireceğe benziyor. Prodüksiyon ekibi arasında Peter Lenkov, Davis Entertainment, CBS TV Stüdyoları ve Universal TV Stüdyoları gibi fark yaratan seçenekler yer alıyor. Şirket, bu dizinin günümüz birçok dizisine nazaran çok daha fazla ön plana çıkacağı konusunda da hevesini taze tutuyor.

Eski asker ve yeni dedektif olarak karşımıza çıkacak olan Thomas Magnum, günümüz yapım sektörünün de teknolojik gelişmelerini içerisinde barındıracak. Kısacası bundan yıllar yıllar öncesinde izlediğimiz bu dizi projesi, artık çok farklı bir oyuncu kadrosu ile yeniden karşımıza çıkıyor. Proje ile alakalı olarak en yeni seçenekleri yakında sitemizde siz değerli okuyucularımıza sunma yoluna gideceğiz.

Sıradaki içerik:

Magnum P.I. Dizisinde Yeni Thomas Magnum Jay Hernandez Oldu