Mahalle Film Afişi ve Vizyon Tarihi Netleşti

Mahalle Filmi

Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman ikilisinin başrollerinde oynayacağı Mahalle film afişi ve vizyon tarihi resmen internette yayınlandı. Son dönemlerin iki güzide oyuncusunu mükemmel bir senaryo ile başrollerde buluşturan film ile alakalı olarak detaylar karşımıza çıktı. Yapımcı şirket, meraklılarına tüm detayları internet üzerinden sunarak adından ciddi anlamda söz ettirdi de diyebiliriz.

Mahalle film afişi internet üzerinde paylaşıldı. Bu paylaşım, birçok kişinin film hakkında ki meraklarını da ciddi anlamda giderecek gibi görünüyor. Hemen sizlerle film afişini paylaşmak istiyoruz.

Mahalle Film Afişi

Sıfır Bir Dizisine Benzer Bir Konsept

Kendi kanunlarını yazan bir mahalle. Tıpkı SIFIR BİR dizisinde Adana’nın Hürriyet mahallesinin anlatıldığı gibi bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Bu mahalle içerisinde kanun tanımayan ve tamamen farklı psikolojiler içerisinde yaşayan insanların hayatları beyaz perdeye taşınıyor. Kavgalar, hırsızlıklar, cinayetler. Bu mahallede kanun yok.

Konusu itibari ile çok farklı bir deneyimi bizlere sunacak film. Serhat Teoman ve Buğra Gülsoy ikilisi, bu film için bambaşka görünümlere büründüler. Afiştede bunu net bir şekilde görebiliyorsunuz. MEDYAPIM imzalı proje, çok ciddi anlamda ilgi görecek gibi görünüyor.

Mahalle Filmi Vizyon Tarihi

Birçok farklı seçenek bu zamana kadar internet üzerinde haber yapıldı. Ancak film afişinin yayınlanması ile birlikte vizyon tarihi de net olarak kesinleşti. Mahalle filmi, 9 Mart 2018 tarihi itibari ile tüm Türkiye genelinde sinemalarda olacak. Heyecan ile bekliyoruz.

Sıradaki içerik:

Mahalle Film Afişi ve Vizyon Tarihi Netleşti