Marshall Filminden Yeni Poster Geldi!

Marshall
  • İsmail Can Memiş

Marshall Filminden Yeni Poster Geldi!

Marshall filmi tam gazla beyaz perdeye doğru geliyor! Chadwick Boseman’ın başrol koltuğunda oturduğu filmde izleyici çok heyecanlı dakikalar bekliyor. ABD için büyük önem arz eden Yüksek mahkemeler filmde konu olarak alınıyor. Çömez bir avukat olan Chadwick Boseman, yüksek mahkemelere geçinceye kadar çok heyecan verici olaylar yaşıyor. Marshall filmini izlerken olayların sır perdesinde kaybolaca, Amerikan hükümetinin hukuk politikasını en derinlerde yaşayacaksınız. Reginald Hundlin başarıyısıyla yönetilen film izleyiciye birçok şeyi sunuyor.

Film 13 Ekimde Amerikan beyaz perdelerinde izleyici ile bulaşacak. Filmin getirisinin büyük olduğu tahminden öte kesinlik olarak değerlendiriliyor. Öyle ki bu filmden çıkarılacak çok ders var. İzleyicileri olarak filmi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.