Maymunlar Cehennemi: Savaş İçin Yeni Video Geldi!

Maymunlar Cehennemi: Savaş
Eski filmlerden olan Maymunlar Cehennemi için devam halkası geleceğini duymuştuk. Devam halkası için ilk video geldi.

Maymunlar Cehennemi serisinin bu seferki filmi Maymunlar Cehennemi: Savaş için 20th Century Fox tarafından bir video yayınlandı. Serinin devam filminin zaten geleceğini biliyorduk. Bir fragman geldikten sonra yeni bir poster ya da teaser beklerken 20th Century Fox bir video daha yayınlayarak Maymunlar Cehennemi: Savaş filmi için merakları giderdi.

Serinin devam halkası Savaş filmini Matt Reeves yönetiyor. Filmin konusu ise serinin devamını bağlayacak şekilde. Maymunlar lideri Sezar adlı bir maymun insanoğullarıyla savaş yapmak yerine barışı tercih eder ve elinden ne geliyorsa yapmaya çalışır. Ancak insanların fikri farklıdır. Tam tersine savaşmayı seçerler. Sezar ve maymunlar bu çetin savaşın içinde olurlar. Filmdeki Sezar karakterini Andy Serkis canlandırıyor. Ayrıca film içinde  Woody Harrelson, Karin Konoval , Gabriel Chavarria, Chad Rook, Terry Notary, Steve Zahn ve Judy Greer de oynuyor.

Bu zorlu savaşta iki ırkın yapacağı çetin mücadeleye Sezar’ın kararı ne olacak? Maymunlar Cehennemi: Savaş filmi 14 Temmuz 2017 tarihinde Türkiye sinemalarında vizyona girmiş olacak.

Sıradaki içerik:

Maymunlar Cehennemi: Savaş İçin Yeni Video Geldi!