arama

“Meg” Filminden Yeni Fotoğraf Geldi!

Meg
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş

Ünlü aktör Jason Statham’ın 24 Ağustos 2018’de vizyona girecek katil köpek balığı Megalodon ile alakalı filminden yeni fotoğraf geldi!

Başrolünü Jason Statham’ın oynadığı yeni aksiyon filmi Meg’den yeni bir korkutucu fotoğraf daha geldi. Çekimlerden gelen bu fotoğraf Megalodon adındaki katil köpek balığının canlandırmasının yapıldığını gösteriyor. The Meg filminin yönetmen koltuğunda Jon Turteltaub oturuyor. Tabii aksiyon filmlerinin olmazsa olmazı yapım şirketi Warner Bros da bulunuyor. Oyuncu kadrosunda ise yine birçok aksiyon ve fantastik filmlerden ismini tanıdığımız Ruby Rose, Li Bingbing, Rainn Wilson, Sophia Shuya Cai, Winston Chao, Page Kennedy, Jessica McNamee, Robert Taylor, Ólafur Darri Ólafsson, Cliff Curtis, Masi Oka gibi isimler bulunuyor.

Toplamda 150 milyon dolar bütçe ayrılan katil köpek balığı filmi dünyanın en büyük köpek balıklarından biri olan 23 metrelik Megalodon ile Jason Statham’ın muhteşem savaşını anlatıyor. Soyu yok olmuş, son türü 2.5 milyar yıl önce görülen Megalodon bir gözlem denizaltı aracına saldırır. Kaçma şansı olmayan denizaltı aracı Pasifik Okyanusu’nun en kritik ve derin noktalarının birinde mahsur kalır. Çin’li bir okyanus bilimcisinin kızı da bu denizaltında bulunmaktadır. Kızı Suyin’i kurtaracak birini arayan bilimci, dalgıç Jonas Taylor’u bu iş için uygun görür. Jonas Taylor bu iş için hayatını hiçe sayıp sadece Suyin’i değil, tüm denizaltıdaki mahsur kalan insanları kurtarmak zorundadır. Jonas’ın bu savaşının ise kolay olmayacağı çok belli!

Jason Statham’ın bu zorlu mücadelesini anlatacak film Amerika’da 10 Ağustos’ta ülkemizde ise 24 Ağustos’ta vizyona girecek!

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.