Miracle Workers Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Eklendi!

Miracle Workers
  • İsmail Can Memiş

Miracle Workers Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Eklendi

TBS’de yayınlanacağı duyurulan ve komedi olarak sunulacağı söylenen dizinin başrollerinde Daniel Radcliffe ile birlikte Owen Wilson’un oynayacağı söylenmişti. Ancak Owen Wilson’un projeden ayrılması ile birlikte doğan boşluğu Steve Buscemi’nin getirdiği açıklandı. Birçok başarılı yapımda oynayan oyuncunun başrolde oynayacağı açıklandı.

Simon Rich’in What in God’s Name isimli kitabından uyarlanarak çekileceği açıklanan ilk sezonun yedi bölümden oluşacağı söyleniyor. Yapımcılığını ise Lorne Michaels üstleniyor. Craig isimli bir melek rolünde karşımıza çıkacak olan Racliffe ile birlikte Buscemi’nin Tanrı’yı canlandıracağı açıklandı. Dünyanın yok olma durumu ile karşı karşıya kaldığı anda Craig ortaya çıkarak görünen mucizesini göstermesi beklenecek.

2018 yılında vizyona gireceği bilinen komedi dizisine dahil olan Buscemi birçok önemli yapımda rol alarak dikkatimizi çekmişti. Altın küre ödülünü almayı başaran oyuncu Portlandia, 30 Rock ve Horace and Pete gibi önemli yapımlarda boy göstermiştir. Daniel Radcliffe’i ise hepimiz Harry Potter rolüyle tanıyor. İkinci dizisi için hazırlanan oyuncunun bu konuda çok heyecanlı olduğunu söylenmektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER