arama

Musab Ekici Kimdir? Musab Ekici Hayatı.

Musab Ekici
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Musab Ekici Kimdir ?

Genç oyuncu Musab Ekici 1992 yılında Elazığ’da Dünya’ya merhaba demiştir.Okul çağından itibaren oyunculuğa merakı hiç dinmeyen Musab Ekici İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim almış ve hayaline kavuşmuştur.

Mezuniyetinden sonra yakışıklı oyuncu “Soytarılar”, “Barselo” ve “Yola Çıktığım Gün Sakin Serin Bir Sabahtı “ gibi Tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bu oyunlarda gösterdiği güzel performans ile “Acil Servis” adlı dizide rol almayı başarmış ve burada da güzel performansı ile televizyon dünyasından adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır.Dizi hayatına günümüzde de devam ettirmekte olan Musab Ekici 2017 yılında yayın hayatına başlayan “İsimsizler “ adlı dizide “Derman Taşçı” karakterine hayat vermekte ve gönüllere taht kurmaya devam etmektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.