Nejat İşler Bodrum Masalı Dizisinde Konuk Oyuncu!

Nejat İşler

Uzun zamandır ismini herhangi bir dizide göremediğimiz Nejat İşler kararını değiştirdi.

“Bir daha dizi yapmak istemiyorum. Herhangi bir dizide oynamak istemiyorum.” gibi bir çok söz ile sevenlerini hastalığı yüzünden bırakan Nejat İşler kararını değiştirdi. Sevenlerinin büyük tepkilerine dayanamadı.

Uzun süredir yönetiminde bulunduğu Gümüşlük Spor harici hiçbir iş ile uğraşmayan Nejat İşler, Doğan Haber Ajansı’nın dizi kanalı olan Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı için konuk oyuncu geleceği bildirildi. Yani pazar günleri Nejat İşler severleri ile tekrar buluşacak.

İşler’in Bodrum Masalı dizisindeki konuk oyunculuğunun bitmesinden sonra yapacağı iş de merak konusu oldu. Nejat, halen bu durum hakkında bir açıklama yapmamış bulunmakta. Ancak birkaç bölüm için anlaşmalı olduğu Kanal D kanalının her pazar günleri yeni bölümü gösterime giren ve sevilen bir dizisi olan Bodrum Masalı için konuk oyuncu olacağı biliniyor.

Timuçin Esen ve Şevval Sam’ın başrollerini paylaştığı Bodrum Masalı dizisinde İşler’in setlerin çekimi için tekrar araya katılmasının bir sebebi de yöneticisi bulunduğu Gümüşlük Spor için maddi destek sağlama imkanı istemesi teorisi de bulunmakta.

Kanal D’nin sevilen dizisi olan Bodrum Masalı’nda bir süreliğine artık Nejat’ı da görebileceksiniz. Bu durum ne kadar Nejat İ. hayranları için çok sevinç verici bir durum olsa da bu durumun devamlılığının İşler tarafından kişisel bir açıklama yapmaması da üzünç verici.

 • firma rehberi
  4 sene önce

  Nejat İşler hem dizi hemde sinema filmlerinde performansını ve özellikle kişiliğini sevdiğim bir oyuncu. Rahatsızlığından kurtularak yeniden kendini ekranlarda görmek güzel birşey.

  yorum beğen
 • umutcan turgay
  4 sene önce

  Bu adam az biraz kendine dikkat etse güzel güzel dizilere de katılsa iyi olcak ama alkol başka hayat başka modunda takılıyor 🙂

  yorum beğen
 • oktay demir
  4 sene önce

  ben bu adamın dizilerde oynamasına hayranım adam bence dizi uzmanı

  yorum beğen
 • Hüseyin Demirayak
  4 sene önce

  Nejat işleri yeni dizi projelerinde görmek çok keyifli bizi bilgilendirdiğiniz teşekkür ederim

  yorum beğen
 • Hayri Kırşan
  4 sene önce

  Nejat İşleri bu tarz güzel dizilerde ve ön planda görmek gerçekten güzel, daha nicelerine inşallah.

  yorum beğen
 • Ömercan Dinç
  4 sene önce

  Nejat İşler televizyon ekranında görmeyi çok seviyoruz. Umarım daha fazla projede ekranda görebiliriz.

  yorum beğen
 • Zeynep
  4 sene önce

  Nejat işler ve Şevval Sam’ın yıllar sonra tekrar aynı projede izlemek güzel oldu. Daha önceden Gülbeyaz dizisinde partner olan çift şimdi partner olarak ekranlara gelmese de karşılıklı oynamaları çok güzel.

  yorum beğen
 • Kadir Emre Parlak
  4 sene önce

  Dizilerde gerçekten aranan bir oyuncu yeniden televizyonda izleme fırsatımız olacağı için mutluyum.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Nejat İşler Bodrum Masalı Dizisinde Konuk Oyuncu!