arama

Nerdesin Birader’in Tanıtımı Yayınlandı!

Nerdesin Birader
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Nerdesin Birader’in Tanıtımı Yayınlandı

Yeni sezonda Fox ekranlarında yer alacak Nerdesin Birader dizisinin ilk tanıtımı yapıldı. Yapımcılığını Dilek Yorulmaz ve Erol Demir’in üslendiği dizinin senaryosu ile Sahne 77 tarafından oluşturulmuş. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ulaş Cihan Şimşek’in oturacağı bilgisi paylaşıldı.

Çok sayıda usta oyuncunun yer alacağı dizinin kaliteli bir kadrosu bulunuyor. Timur Acar’ın başrolünde yer alacağı dizi de oyuncuya Hakan Bilgin, Gonca Sarıyıldız, Defne Yalnız, Ruhi Sarı, çocuk oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi ile birlikte usta oyuncu Altan Erkekli eşlik edecek.

Dizide Timur Acar’ın ikiz rolü ile ekrana geleceği dizinin konusu Hindistan’dan sınır dışı edilen Yunus’un bir gece de olsa polis olarak görev yapan ikiz kardeşi ile yer değiştirmeyi kabul etmesi ile yaşanan olaylar anlatılıyor. Tabi rol değiştirdikten sonra hesaba katmadıkları birçok olayın ortasında kalıyorlar. Fox ekranlarında yayınlanacak dizinin yayın günü ve saati hakkında şu an için bilgi bulunmuyor. Dizinin mottosu ile Bu oyun zannettiklerinden uzun sürecek şeklinde sunuluyor. Eğlenceli bir dizinin bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2ES5DABkWWY