Netflix Yapımı Seven Seconds Dizisi Geliyor

Seven Seconds Dizisi

Netflix dizileri içerisinde kısa bir zaman dilimi içerisinde yenisini alacak olan Seven Seconds dizisi ile alakalı olarak detaylar geliyor. Suç üzerine son dönemlerin en ciddi projelerinden birisi olacak. Oyuncu kadrosunda ki tanıdık simalar, bizleri kendisine çok daha fazla hayran bırakacak. Hal böyle olunca ortaya çıkan seçenekler ciddi anlamda fark yaratıyor.

Seven Seconds Dizisi Fragmanı

Dizilerin fragmanları konusunda son dönemde hareketli bir süreç yaşıyoruz. Sitemizde ki film ve dizi haberleri bunun en büyük kanıtlarından birisi. Sürekli bu anlamda yeni haberleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Şimdi ise Seven Seconds dizisi fragmanı ile sizleri başbaşa bırakalım. Diziyi çok daha yakından tanıma fırsatına erişin.

Seven Seconds Dizisi Vizyon Tarihi: 23 Şubat

Netflix, özellikle son dönemde Bright filmi ile çok ciddi anlamda ilgi gördü. Türkiye genelinde de premium üye rakamlarını çok ciddi şekilde arttırdığını net olarak söyleyebiliriz. Hal böyle olunca Seven Seconds vizyon tarihi de birçok kesim tarafından merak içerisinde bekleniyordu.

Netflix şirketi tarafından yapılan açıklama ile birlikte 23 Şubat 2018 tarihi işaret edildi. Film, aksiyon anlamında ciddi anlamda fark yaratacak.

Oyuncu kadrosunda Regina King, Clare-Hope Ashitey, Russell Hornsby, Beau Knapp, Michael Mosely, David Lyons, Raul Castillo ve Zackary Momoh gibi isimler yer alacak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Netflix Yapımı Seven Seconds Dizisi Geliyor