Nicolas Cage Başrollü Looking Glass Fragmanı Yayınlandı

Looking Glass

Uzun bir aradan sonra beyaz perdeye dönen Nicolas Cage başrollü Looking Glass filmi fragmanı resmen yayınlandı. Gerilim hat safhada. Normal şartlarda kendisini gerilim odaklı filmlerde görmüyorduk. Ancak bu sefer ki filmi ile sınırları tam anlamı ile zorlayacak gibi görünüyor. Fragman, şuan internette ciddi anlamda gündemi belirledi de diyebiliriz sanırım.

Nicolas Cage filmleri genel itibari ile konuşulan filmler olarak dikkat çekiyor. Dolayısı ile bu noktada sizlere hemen fragmanı sunarak fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

Vizyon Tarihi 16 Şubat 2018

Film ile alakalı olarak tanıtım videosunun gelmesi ile birlikte aynı zamanda tarihler hakkında da netlikler göze çarptı. Looking Glass vizyon tarihi olarak 16 Şubat 2018 tarihi işaret edildi. Kısacası bu filmi izleyebilmek için çok uzun süre beklemeyeceğiz. Filmin kadrosunda ise çok fazla ünlü isim yok. Ancak fragmanı dahi filmin ne denli kaliteli bir yapım olduğunu net olarak bizlere gösteriyor.

Gerilim noktasında film adından çok ciddi anlamda söz ettirecek. Nicolas Cage, bu filmde başrolü ise Robin Tunney ile paylaşıyor. Dolayısı ile bomba gibi bir yapım kısa süre içerisinde geliyor diyebiliriz sanırım.

Sıradaki içerik:

Nicolas Cage Başrollü Looking Glass Fragmanı Yayınlandı