Örümcek Adam: Eve Dönüş İçin Yeni Poster!

Örümcek Adam: Eve Dönüş

Daha önceden haberini aldığımız film Örümcek Adam: Eve Dönüş için poster geldi!

Tom Holland’ın açıklamasından sonra merakla beklediğimiz film Örümcek Adam: Eve Dönüş için geri sayımda iken yeni poster geldi. Çocukluk süper kahramanımız Örümcek Adam’ın başrolü Tom Holland da aynı şekilde bu filmde bulunuyor. Filmin yönetmenlik makamını ise Jon Watts üstlenecek. Peter’in halası yani May hala karakterini ise Marisa Tomei oynayacak. Ayrıca Jacob Batalon, Laura Harrier, Tony Revolori de oyuncu kadrosunda. Çin kökenli oyuncu Jona Xiao, Zendaya ve daha önce incelemesini yazdığımız Better Call Saul dizisinden Michael Mando ve Fargo dizisinden Bokeem Woodbine da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Iron Man ile arkadaşlığını devam ettiren ayrıca okul hayatına güzel bir şekilde devam eden Peter sıradan bir insan olma yolunda giderken bir taraftan da kötüler ile savaşıp dünyanın daha güvenli bir hal almasını sağlamak istiyor. Ancak tabii ki de işler öyle olmuyor ve örümcek adamımız Peter yine bir zorluk ile baş başa kalıyor. Michael Keaton’un oynadığı Vulture karakteri ise filmin ana kötü karakteri oluyor ve iyi karakterimiz Peter onu yenmeye çalışıyor.

Tabii ki poster ile beraber filmin çıkış tarihi de belli oldu. Posterde yazılan vizyon tarihine göre film 7 Temmuz 2017’de ülkemizde vizyona girecek.

 • Ahmet Baran
  4 sene önce

  Kesinlikle bekliyorum bu filmi süper olacak.

  yorum beğen
 • Muhammed Mustafa Akş
  4 sene önce

  Artık Marvel filmlerini “+Iron Man var mı? -Var. +Iron Man Yükle.” şekliyle izliyorum. Bu film de yalan söylemek gibi olmasın ama iyi sayılabilirdi. Spoiler vermek istemediğim için yorumu çok geniş tutmayacağım ama canınız sıkıldıydıysa ve izleyecek hiçbir şey yoksa izleyebilirsiniz.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Örümcek Adam: Eve Dönüş İçin Yeni Poster!