Özgür Çevik Kimdir? Özgür Çevik Hayatı.

Özgür Çevik

Özgür Çevik Kimdir? Özgür Çevik Hayatı.

1981 Mayıs ayında Ankara doğdu.Ankarada girdiği sınav ile İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’ nü kazanmış ve İstanbul’ a gelmiştir.Özgür Çevik, 2004 senesinde girdiği Akademi Türkiye show ve yarışma progamı ile tanınmıştır. Bu tv yarışması ile yıldızı parlayan Oyuncu, 2004-2007 yılları arasında televizyon dizisi olan Yabancı Damat ile karşımıza çıkmıştır. Daha sonra da Kırgın Çiçekler dizisinde “Toprak” rolünü üstlenmiştir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Mehmet Öz
    4 sene önce

    özgür cevik sevdiğimiz bir oyuncu abimizdir, oynadığı dizileri yakından takip ediyorum. ATV de yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı oynadığı diziyi çok seviyorum. Tam uygun bir karakter olmuş o dizi için umarım kariyerine diğer filmlerde ve dizilerdede devam eder başarılı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum..

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Özgür Çevik Kimdir? Özgür Çevik Hayatı.