Pablo Schreiber Artık Skyscraper Filminde Oynayacak!

Pablo Schreiber
  • İsmail Can Memiş

Ünlü oyuncu Pablo Schreiber artık Skyscraper filminde oynayacak! Skyscraper filmi 2018 yılında vizyona girebileceği tahmin ediliyor.

İlk sezonu olmakla birlikte American Gods filminde gerçek bir başarıyı yakalayan genç oyuncu Pablo Schreiber, Deadline adlı bir kaynağa göre başka bir yapıma geçti. Oldukça başarılı bir isim olan Dwayne Jhonson tarafından yapımı sürdürülen Skyscraper adlı filmde rol alacağı kaleme alınan oyuncu bu aksiyon ve arcede dolu yapımda büyük bir izleyici kitlesini elde edeceğe benziyor.

2018 yılında Pablo Schreiber’in oynadığı film vizyona girecek.

Bu yeni yapım 2018 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak. Bu yapımda bir grup iş adamının koca bir şehri yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya koyan hareketlerini göreceğiz. Chicago üzerine dikilen olağanüstü bir binanın tüm şehri yıkma tehlikesine sahip olduğunu tahmin edemeyen iş adamları bu sorun yüzünden büyük tepki topluyorlar. Bundan sonra ise aksiyon son gaz devam ediyor…

  • Zeynep
    7 ay önce

    Pablo Schreiber’in filmleri güzel oluyor. Skyscraper filmide güzel olacaktır. Fragmanı ne zaman yayınlanır merakla bekliyorum.

    0