Paolo Sorrentino, Netflix’de Yayınlanacak Yeni Filmi The Hand of God’u Hem Yazıp Hem Yönetecek

Netflix'in yapımını üstlendiği The Hand of God isimli filmin hem yazarlığını hem de yönetmenliğini Paolo Sorrentino üstlenecek. Paolo Sorrentino yaptığı açıklamada, filmin Napoli'de çekileceğini ve kişisel bir film olacağını söyledi.

Netflix’in yapımını üstlendiği The Hand of God isimli filmin hem yazarlığını hem de yönetmenliğini Paolo Sorrentino üstlenecek. Paolo Sorrentino yaptığı açıklamada, filmin Napoli’de çekileceğini ve kişisel bir film olacağını söyledi.

FİLM NETFLİX’DE YAYINLANACAK

The Young Pope, Loro, Youth gibi sevilen filmlerin mimarı olan, İtalyan sinemasının sevilen isimlerinden Paolo Sorrentino, daha önce de Homemade isimli film vesilesiyle çalışma fırsatı yakaladığı Netflixle tekrar bir araya gelicek.

HEM YAZIP HEM YÖNETECEK

Bildiğiniz üzere ünlü yönetmenin 2018 yapımı Loro isimli film pek de izleyiciye işlememişti. Ancak buna rağmen geçtiğimiz yıllarda The New Pope isimli filmiyle tekrar kendinden söz ettirmeyi başarmıştı. Şimdi de The Hand of God filmi üzerinde çalışan Sorrentino, bahsi geçen filmi hem yazıp hem de yönetecek. Lorenzo ile birlikte yapımcılığını üstleneceği The Hand of God filmi netflix çatısı altında ilerleyen aylarda yayınlanacak.

İTALYAN YÖNETMEN KARİYERİNDE BİR İLKE İMZA ATACAK

İsmini The Hand of God olarak bildiğimiz ancak henüz konusunun ne olduğunu bilmediğimiz bu filmin Napoli’de çekileceğini tekrar hatırlatalım. Paolo Sorrentino geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, “Tam 20 yıl sonra tekrar Napoli’de yeni bir film yaptığım için heyecanlıyım. Film çok işten ve kişisel bir film olacak. Bu da kariyerimde bir ilke imza atmamı sağlayacak.” cümlelerini kurdu.

FİLMİN ÇEKİMLERİ YAKINDA BAŞLIYOR

The Hand of God’ın çekimlerine çok yakında başlanacağını söyleyen Sorrentino, filmin başrolünde kimlerin yer alacağını ve filmin konusunun ne olacağını şu anlık sürpriz olduğunu belirtti. Ayrıca şu sıralar sadece The Hand of God’a yoğunlaşan yönetmen, Jennifer Lawrence’in başrolünde yer aldığı Mob Girl filmini de şu anlık bir kenara bırakmış gibi gözüküyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Paolo Sorrentino, Netflix’de Yayınlanacak Yeni Filmi The Hand of God’u Hem Yazıp Hem Yönetecek