Payitaht Abdülhamid 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Payitaht Abdülhamid 32. Bölüm Fragmanı

Merak ile beklenen Payitaht Abdülhamid 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan ile devam eden dizi, kısa bir zaman dilimi içerisinde çok daha geniş kitlelere yayıldı. Dolayısı ile başarısını katlamaya devam ediyor. Tarihi olduğu gibi yansıtan bu dizinin 32. bölümünde bizleri neler bekliyor dersiniz? Önce fragmanı sizlere sunalım.

Theodor Herzl Kudüs’ten Toprak İstiyor

İsrail için mücadele eden Herzl, 31. bölümün sonunda nihayet umduğu şeyi elde etti. Mahmut Paşa’nın yardımı ile Abdülhamid Han’ın huzuruna çıktı. Bunu elde edebilmek için ise yine Parvus ile bir oyun yaparak yerini söyleme düzeni kurdular. Ancak bu da tabi ki planlıydı.

Bunun sonunda Abdülhamid Han’în karşısına çıkan Herzl, Kudüs’ten toprak satılmasını istedi. Fragmandan anladığımız üzere ve tarihin akışını bildiğimiz için Abdülhamid tek bir karış toprak dahi satmaya gönüllü değil.

Entrika Büyüyor

Saray’dan kovulan Firuze Kalfa, Şehzade Abdülkadir tarafından kaldığı HAN’da bulunuyor. Belli ki onu tekrardan saraya getirme yoluna gidecek. Annesine karşı çıkacak ve iş biraz daha içinden çıkılmaz bir hale gelecek.

Bununla birlikte Hatice Sultan’ın Vasvi Efendi ile nikahının kıyılmasını öğrenen Kemalettin Paşa, bunu hazmedemeyerek ciddi anlamda ortalığı karıştıracak gibi görünüyor.

Parvus Yeni Planlar İçerisinde

Abdülhamid Han’ın elinden kurtulmayı başaran Parvus, İngiliz sefaretine sığınarak yeni planlar peşinde koşarken Abdülhamid Han, zekasını kullanarak bir kere daha yenilgiyi kabul ettirdi. Ancak belli ki yeni bölümde yine durmadan entrikalar peşinde koşmaya devam edecek.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Payitaht Abdülhamid 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı