arama

Recep İvedik 4 – Kısa Tavsiyeler

Recep İvedik 4
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Şahan Gökbakar’ın tiplemesini yaptığı Recep İvedik filmi serinini 4.’sünde Recep İvedik Survivor yarışmasına katılıyor. Recep İvedik mahallenin çocuklarıyla beraber top oynarken mahalleye tanımadığı insanların gelip ölçüm yaptıklarını görür. Sonrasında yanlarına giden Recep İvedik ne yaptıklarını sorduklarında top oynadıkları arsanın satın alındığını ve arsada inşaat yapılacağını öğrenir. Recep İvedik bunu kabul etmez tabi ki. Sonuçta kendisinin de çocukluğunda top oynadığı arsadır.

Bunun üzerine Recep İvedik arsayı satın alan kişiyle görüşmeye gider. Arsayı ondan satın aldığını söyler ve senet imzalayarak arsayı satın alır. Filmin bu serisinin tüm macerası da burada başlar. Recep İvedik’in para toplaması lazımdır. Telefon rehberini alır, tüm ünlüleri arar ve onlardan mahallenin borcu için para ister ama sonuç tabiki olumsuz. Mahalleliden para toplamaya çalışmıştır ama bu çaba sonuç vermemiştir. Bankaya gidip kredi çekmek ister ama o da reddedilir. Recep ivedik yarışmalara katılır. Önce kelime oyununa katılan Recep İvedik kahvede çaresiz bir şekilde otururken televizyonda Survivor ödülünün beşyüz bin lira olduğunu öğrenir. O anda Survivor’a katılmaya karar verir. Mahallesinden Survivor adasına büyük bir seromoniyle uğurlanan Recep İvedik adada oluşturduğu takımdan hiç memnun değildir. Karşı takım ile kendi takımının orantısız olduğunu, bunun haksızlık olduğunu söyler. Ardından adada ödül oyunları ve eleme oyunları başlar.

Vizyon tarihi 21 Şubat 2014 olan Recep İvedik 4 filminin yönetmenliğini Togan Gökbakar, yapımcılığı Emrah Çoban üstlenmiştir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.