arama

Netflix’in Yeni Serisi Safe’den İlk Fragman!

Safe
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş

Netflix’ten başrolünde Michael C. Hall’ın oynadığı dizi Safe geliyor!

Suç, korku ve gerilim romanlarının baş ismi Harlan Coben’den uzun zamandır bir dizi senaryosu göremiyorduk. Başrolünde Michael C. Hall’ın olduğu, yeni Netflix dizisi Harlan Coben tarafından kaleme alınıyor. Tabii Danny Brocklehurst’un da senaryoya katkısını unutmamak lazım. Çoğu dizi senaristlerinden farklı olarak profosyonel suç romanlarının yazarları tarafından kaleme alınan Safe’nin yeni fragmanı Netflix tarafından yayınlandı.

Ani bir ölüm ile hayatının en önemli parçasını, eşini toprağa veren Tom karakteri bu kötü olayın üstesinden gelip hayatına devam etmeye çalışmaktadır. Bu sırada kendini toparlamaya çalışırken kızlarından biri aniden kaybolur. Bu kaybolma ve ölümün ardından Tom ne yapacağını şaşırır durumdadır. Bu zor zamanlarında gerçek yüzleri anlayan Tom hikayesine daha yeni başlamaktadır.

Dizinin prömiyeri 2018’de ilk senesi olacak şekilde düzenlenecek Canneseries TV Festivali programında olacak.  Ayrıca dizinin ilk bölümü 10 Mayıs tarihinde Netflix’te olacak.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.