Sam Levinson’dan Karantina Filmi: Malcolm & Marie

Hem oyuncu, hem yazar, hem de film yapımcısı olarak bilinen Sam Levinson, yapımını üstlendiği Euphoria dizisinin 2. sezonu korona virüsü nedeniyle ertelenmiş ve henüz çekimlerine başlanmamıştı. Bunun üzerine yeni proje arayışına geçen Sam Levinson, Euphoria dizisinin başrol oyuncusu Zendaya'nın verdiği fikir üzerine yeni bir film senaryosu hazırlamaya başladı.

Hem oyuncu, hem yazar, hem de film yapımcısı olarak bilinen Sam Levinson, yapımını üstlendiği Euphoria dizisinin 2. sezonu korona virüsü nedeniyle ertelenmiş ve henüz çekimlerine başlanmamıştı. Bunun üzerine yeni proje arayışına geçen Sam Levinson, Euphoria dizisinin başrol oyuncusu Zendaya’nın verdiği fikir üzerine yeni bir film senaryosu hazırlamaya başladı.

Filmin Senaryosu Sadece 6 Günde Yazıldı

Aldığı fikir üzerine, “Malcolm & Marie” ismimi koyduğu filmin senaryosunu 6 günde hazırlayan Levinson, film çekimlerinin de başladığını duyurdu. Deadline dergisinde yayınlanan habere göre filmin çekimleri Kaliforniya Carmel’de bulunan bir mekanda çekildi. “Malcolm & Marie” filminin çekim yeri ve bazı sahne fotoğrafları paylaşılsa da filmin konusu hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı.

Filmin yapımcılığını Sam Levinson haricinde, Zendaya, John David Washington ve Kevin Turen gibi ismler üstleniyor. Filmin başrol oyuncuları ise şimdilik John David Washington ve Zendaya olarak biliniyor.

Karantina Konulu Malcolm & Marie Filminde Virüse Karşı Yüksek Önlemler Alındı

Sinema meslek örgütleri tarafından belirlenen hijyen kurallarını uyguladıklarını belirten film ekibi, provaların açık alanda gerçekleştirildiğini, maskelerin her çekimde kullanıldığını ve 6 saatte bir değiştirdiklerini ve set çalışanı ve oyuncular haricinde sete başka bir kişinin girmesine izin vermediklerini söyledi. Filmin henüz çıkış tarihi ve hangi platformda yayınlanacağı belirlenmese de, filmin başrol oyuncusu Zendaya’nın resmi Twitter hesabından paylaştığı siyah beyaz film karesi sinema sevenleri heyecanlandırdı.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sam Levinson’dan Karantina Filmi: Malcolm & Marie