arama

Şartlar ve Koşullar

Buzzy Series sitesine kayıt olurken bu şartları kabul etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gelecek hiçbir türlü sorundan BUZZY SERİES SORUMLU DEĞİLDİR.

1.1.Film ve Dizi Hakları

Buzzy Series web sitesi film ve diziler hakkında gelecek hiçbir telif hakkından sorumlu değildir. Tüm yazılan içerikler ve üyelerin oluşturduğu içerikler üyeye aittir. Buzzy Series bunun için asla sorumlu tutulamaz.

1.2.Oyuncu Hakları

Oyuncu hayatları kategorisinde girilen tüm içerikler tekrar 1. maddede belirtildiği gibi Buzzy Series adına değil içeriği oluşturan şahıs adına hüküm taşımaktadır. Buzzy Series gelecek oyuncular ile ilgili hiçbir sorun ve şikayetten sorumlu tutulamaz. Herhangi bir sorun olunca her türlü ilk itirazda kabul edildiği takdirde içerik kaldırılmalıdır. İçerik oluşturucak kişi ve şahısların sitemiz adına değil kendi adları adına içerik girmeleri önemlidir. Buzzy Series sorumlu tutulmayacaktır. Ayrıca belirtilen oyuncunun özel hayatına girilmemelidir. Hakaret edilmemelidir. Argo kelimeler kullanılmamalı ve yanlış bilgi verilmemelidir. Eğer belirtilen sorunlarla alakalı oyuncu şikayette bulunursa herhangi bir dava fikrinde web sitemize değil içeriği yazan şahıs adına açması rica olunur. İtiraz durumunda içerik ne olursa olsun özel hayatın gizliliği kanunu gereği ile içerik kaldırılacaktır. Gerekli üye cezalandırılacaktır.

1.3.Yönetmen ve Ajans Hakları

Herhangi bir filmin yayınlanması ve sitemiz gereğince çalıntı bir içerik durumuyla karşılaşılması durumunda yönetmenin ilk itibarının bizimle olması ve [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçip gerekli sorunları ve gerekçeleri belirtip siteden içeriği kaldırması rica olunur. İletişime geçilmesi halinde gerekli kişiye içeriği giren kişi hakkında bilgi verilmesi gereklidir. Film ve dizi hakkında yalan ve kötücül haber, içerik paylaşılması yasaktır.

2.1.İçerik Oluşturmak İsteyen Değerli Üyelerin Hakları

İçerik oluşturucak üyeler Türkçe kurallarına olduğunca dikkat etmelidir. Küfür ve argo kelime kullanmamalı ve haberin doğrulundan emin olmadığı içerikleri tarafımıza göndermemesi gerekmektedir. Yazdıkları kelimelerin ve yazıların hepsi şahıs adına aittir. Çalınamaz, kopyalanamaz, silinemezdir. Dilerse şahıs kendi yazılarını silebilir. Herhangi bir sorun gereğince yazılan yazının sahibi o sorundan yükümlüdür.

2.2.Web Sitesi Yöneticilerin Hakları

Site yöneticileri sitenin iç ve dış sorunları ile hükümlüdür. Herhangi bir içerik çalıntı durumunda acilen site yöneticileri ile iletişime geçilmesi ve içeriğin kalırtılması gereklidir. Web sitesi yöneticileri siteye her türlü reklam koyabilir ve buna hakkı vardır. Sitede aşırı reklam koymayacaktır. Bu da Buzzy Series için özel bir kanun niteliği taşır. Site yöneticilerinin birinin ayrılması durumunda site asla çökertilmeyecek, kapanmayacaktır. Bu durumda diğer yöneticinin gerekli ortağa haklarının korunmasını sağlamalıdır.

2.3.Film Yayıncısı Hakları

Web sitemizde asla korsan bir içerik olmayacaktır. Üyelerin böyle bir işe kalkışması durumunda gerekli cezai işlemler uygulanır, içerik kaldırılır. Web sitemizde asla yabancı/yerli dizi veyahüt film barındırılmayacaktır. İzinsiz böyle bir durum olmayacaktır.

2.4.Editör Hakları

Sitedeki editörlerin hiçbir içeriğini Buzzy Series kendi adına geçiremezdir. Editörler sitedeki yerini bırakması durumunda editörün hesabı silinir ancak yazı ve içerikleri silinmez. Editör adına aynı haliyle kalır. Editörler her türlü şikayetini yöneticiye bildirmek durumundadır. Herhangi bir kötücül işler ile işbirliği yapmayıp, köstek olmamalıdır.

2.5.İçerik Hakları

Sitedeki tüm içerikler Buzzy Series sitesinde barınmalıdır. İçeriği kopyalayan site kanun niteliğince hırsızlık yapıp siber zorbalık yapmıştır. Buzzy Series bu siteyi çökertebilme hakına sahiptir. Ayrıca gerekli sitenin sahibinin hakkında cezai dava açabilir. İşlem başlatabilir.

2.6.Üyelerin Hakları

Siteye üye olan tüm üyelerin özel hiçbir bilgisi verilemez ve paylaşılamazdır. Buzzy Series sitedeki üyelerin bilgilerini özenle korumaktadır.

2.7.Görevli Hakları

Sitede bulunan moderatör, editör, yazar, inceleme onaylayıcı, reklamcı, sosyal medya görevlisi, güvenlik görevlisi, plagiarism kontrolcüsü sadece buzzyseries.com için kontrol yapar, gerekli açık ve hataları bulur, bir üstüne iletir. Site içi hiçbir bilgiyi paylaşamaz. Dışarıya aktaramazdır. Rakip sitelere herhangi bir ajanlık yapamazdır.

2.8.Ülke ve Devlet Hakları

İçeriklerde hiçbir ülkeye ve devlete küfür edilmemelidir argo kullanılmamalıdır. Kullanılması halinde hemen aciliyet olarak sitedeki içerik silinir. İlgili devlet görevlisinin başvuru ve itirazı durumunca Buzzy Series düşünmeden kişi hakkındaki bilgileri devlete sunar. Devlet ve ülke Buzzy Series‘i değil kişiyi sorumlu tutmalıdır.

2.8.1.Türkiye Hakları

Devlet içi ve devlet dışı hiçbir bilgi hakkında Buzzy Series içerik platformunda konuşulmamalı siyaset yapılmamalı, siyaset adamlarına küfür ve hakaret edilmemelidir. Patlama haberleri ve sistem hakkında konuşabilir ancak küfür ve hakaret edilmemeli ve terör destekçiliği yapılmamalıdır. Ülke içi terörizm olaylarında terör destekçiliği yapanlar [email protected] mailine şikayet edilmelidir. Buzzy Series asla sorumlu tutulmaz. Terör destekçisi hakkında E.G.Müdürlüğüne her türlü desteği vermeye hazırdır. Ayrıca Atatürk’e ve devlet başkanına, bakanlarına, cumhurbaşkanına asla küfür ve hakaret kullanılmamalı aksi takdirde çok büyük bir işlem başlatılacaktır. Buzzy Series bu konu hakkında da sorumlu değildir. Gerekli sorumluluk terör destekçisi ve hakaret edendedir. Gerekli amirlik ve birimlerine her türlü desteği vermeye hazırdır.

2.9.Dini Haklar

Sitede hiçbir dine ve inanca küfür edilmemeli ve empati içerisinde üyelerin birbirleriyle iletişime geçmesi rica olunur. Site içeriklerinde asla dini inanca saygısızlık yapılmamalıdır.

3.1.Web Sitesi Hakları

Site içi hiçbir içerik DMCA gerekçesi ile asla kopyalanamaz, çalınamazdır. Site hakkındaki her türlü hakaret ve küfür durumunda Buzzy Series gerekli kişi hakkında çalışma ve işlem başlatabilir, bu hakkına karşı gelinemezdir. Haklar listesi dahi kopyalanamaz. Kopyalanması durumunda Buzzy Series dava açabilir.

[TUR]© Telif Hakları 2017-2018 Buzzy Series. “buzzyseries.com” hiçbir dizi ve film ile resmiyeten alakadar değildir.

[ENG]© Copyright 2017-2018 Buzzy Series. “buzzyseries.com” is not affiliated with any official series and films.

[TUR]Buzzy Series hakları DMCA tarafından korunmaktadır.

[ENG]Buzzy Series terms protected by DMCA.

[TUR]Buzzy Series bir Türk dizi ve film haberleri web sitesidir.

[ENG]Buzzy Series is Turkish series and films news web site.