arama

Secret Superstar – Kısa Tavsiyeler

Secret Superstar
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Aamir Khan’ın Türkiye’ye geldiği sıralarda vizyona girmiş olan Secret Superstar dizisi de gene birçok sahnesinde izleyicisine sosyal mesajlar veriyor. Aamir Khan filmde oynamakla kalmıyor aynı zamanda filmin yapımcılığı da Aamir Khan Productions tarafından yapılıyor.

Aamir Khan filmde Shakti Kumar adında ünlü ve medyatik bir şarkıcıyı canlandırıyor. Ama Shakti’nin eski popülaritesi yoktur. Insu ise henüz küçük bir kız çocuğudur ve gitarı onun en iyi arkadaşıdır. Ancak babası Insu’nun gitar çalmasını istememektedir. Ancak Insu inatçıdır. Babası işi gereği çoğu zaman evden dışarda çalışmaktadır.

Annesi Insu’ya bir laptop alır. Insu bu laptop ile müziğini Dünyaya tanıtmak istemektedir. Ancak bir problem vardır. Babası internette onu görürse bu Insu için hiç iyi olmayabilir. Bu yüzden Insu siyah çarşaf ile yüzünü gizleyerek şarkılarını söylemeye başlar. Yükledikten sonra videoyu kimsenin izlemediğini görür ve üzülür. Ancak ertesi gün eve geldiğinde binlerce kişi müziğini dinlemiştir. Bu rakam zamanla milyonlarca kişiyi bulur. Insu’nun babası iş gereği Suudi Arabistan’a gidecektir. Ve ailesini de beraberinde götürecektir. Insu ise bir yere gitmek istememektedir. Shakti Kumar ise Insu’ya ulaşmıştır. Stüdyoda mikrofon karşısında Insu’nun kaydını dinleyen Shakti mest olacaktır. Ancak Insu için zaman daralmaktadır. Uçak biletleri alınmış ve Arabistana doğru yola çıkmak üzere hazırlanmıştır. Bakalım Insu bu aşamada bir çözüm üretebilecek mi? Ya da Shakti Kumar yardımına koşabilecek mi?

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.