Secret Supertstar 20 Ekim’de Vizyonda!

Secret Supertstar
  • İsmail Can Memiş

Türkiye’de milyonlarca seveni olan meşhur oyuncu Aamir Khanın başrolü olduğu Secret Supertstar 20 Ekim tarihinde sinemadaki filmler arasında olacak.

Bollywood sahnesinin en önemli isimlerinden biri olan Aamir Khan Türkiye’ye geliyor. Ülkemizde milyolarca hayranı olan aktör, 20 Ekim’de Secret Superstar filmi ile seyircisiyle buluşacak. 4 Ekim’de ise filmin tanıtımı için Türkiye’de olacak.

En son geçtiğimiz aylarda “Dangal” filmi için ülkemize gelip sevenleriyle buluşan Khan, filmden sonra yoğun sevgi gösterilerine maruz kalmıştı.

Filmi merak edenler için ise kısaca filmi özetleyelim. İnsu adındaki genç kız, şarkı söylemeyi çok sever. Babasından gizli gitar çalıp çarkı söyler. En büyük hayali ise bir gün şarkıcı olmaktır. Fakat babası oldukça katı bir insan ve gitarını bulduğu an paramparça eder. Paramparça olan sadece gitar değil, aynı zamanda İnsu’nun hayalleridir. Fakat her şey bitmiş değildir. İnsu ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışır ve sesini herkese duyurmak için maceradan maceraya koşar.

Secret Supertstar filmi 20 Ekim’de vizyona giriyor!

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.