arama

Seninle Başım Dertte – Kısa Tavsiyeler

Seninle Başım Dertte
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Geçtiğimiz yıl vizyona giren yabancı filmlerden “Seninle Başım Dertte” filmine gelin bir göz atalım!

The Trouble with You filminin orijinal isminin En Liberte olarak duyurulduğunu bilmelisiniz. Fransız yapımı bir film olması ve romantik, dram ve komedi türleriyle gerçeği aratmayacak bir hikâye anlatması önem taşıyor. Türkiye’de 26 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmiş. Ülkemiz için duyurulan ismi ise Seninle Başım Dertte oldu.

Müthiş bir polis olmasının yanı sıra müthiş bir eş ve baba olmayı başaran Santi’nin ölümüyle film başlıyor. Seninle Başım Dertte filminde ölmüş bir karakterin ardından yaşanan süreç gün yüzüne çıkıyor. Çünkü oğlu Theo için tüm dünyaya bedel olan bir baba sevgisi var. Aslında annesi Yvonne bu durumdan rahatsız değil. Ancak babasının geçmişine dair yakışıksız olayların ortaya çıkmasıyla birlikte Yvonne’ye çok fazla yük düşecektir. Çünkü tüm bunları düzeltmek ve oğlu Theo’nun bundan etkilenmemesini sağlamak onun elindedir.

Pierre Salvadori tarafından yönetilen filmin senaryosunda da kendisinin ismini görüyoruz. Yalnızca senaryo açısından Benjamin Charbit’in katkılarını es geçemeyiz. Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Vincent Elbaz, Damien Bonnard, Adele Haenel, Pio Marmai ve Audrey Tautou ile karşılaşıyoruz. Seninle Başım Dertte filmiyle keyifli bir vakit geçirmek için geri sayım başladı.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.