Shameless 9. Sezon Geliyor!

Shameless
  • İsmail Can Memiş

5 Kasım’da 8.sezonunu da bitiren dizi Shameless’ten yeni sezon için cevap gecikmedi! 9.sezon için resmi onay geldi!

5 Kasım 2017 tarihinde 8.sezon için bitiş yapan ve yeni sezonu inanılmaz bir heyecanla beklenen Shameless’e birçok analiz yapılmış ve 9.sezon için halen resmi bir cevap gelmemişti. Showtime’nin en çok izlenen dizileri arasında güzel bir yere sahip olan Shameless’in 9.sezon onayı resmen geldi. William H. Macy ve Emmy Rossum ikilisinin başrolde olacağı 9.sezonda da oyuncu kadrosuyla izleyicilerin karşısında olacak.

Dizinin 5 Kasım Pazar günü yaptığı prömiyer yani sezonun bitiş bölümü tam tamına 1.86 milyon izleyici tarafından izlenmiş ve beğenilmişti. Tabii izleyiciler merakla 9.sezon için onay bekliyordu. Reytingler 7.sezona göre %50 oranında arttı. Ayrıca dizinin 8 sezonu arasında 3.sezondan sonra en çok izlenmiş açılış bölümü olarak 8.sezon yerini aldı. 8.sezonda ortalama 6.5 milyon izleyici kitlesine ulaşan dizi gerçekten müthiş bir etki yarattı. Showtime kanalının en çok izlenen dizisi Shameless oldu. En çok izlenen şov olarak da Shameless gösterildi.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.