Shazam! 6 Güç – Kısa Tavsiyeler

Shazam

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren “Shazam!” filmine gelin bir göz atalım!

Türkiye’de ”Shazam! 6 Güç” ismiyle vizyona girecek olan filmin orijinal ismi yalnızca Shazam!. Vizyon tarihine baktığımızda ise 5 Nisan 2019 olarak görüyoruz. Fantastik bir film olduğunu söylemeden geçemeyiz. Ancak macera ve aksiyon meraklılarını da ekran başına kilitleyeceğine eminiz.

Shazam filmini bir süper kahraman filminden ayıran hiçbir şey yok. Yalnızca daha dramatik bir hikâyeyle bize sunulduğunu söylemek mümkün olabilir. Kimsesiz bir çocuk olan Billy için hayat oldukça acımasızdır. Çünkü şimdiye kadar onlarca koruyucu aileye teslim edilmiş fakat hepsinden kaçmıştır. Son aile ise diğer çocuklarını da kimsesizler yurdundan almıştır ve burada Freddy adında bir engelli çocukla yakın bir bağ kurar. Bir gün karşısına çıkan antik bir karakterin ona doğaüstü güçler vermesiyle hayatı değişecektir. Billy artık Shazam ismiyle yetişkin bir adama dönüşür ve 6 farklı gücünü keşfetmek için ummalı bir çalışmaya soyunur.

Oyuncu kadrosunda özellikle Mark Strong, Zachary Levi, Djimon Hounsou gibi başarılı oyuncuların yer alması ilgi çekmesini sağlıyor. Yine Asher Angel ile Jack Dylan Grazer çocuk rollerin sahibi oluyor. Yönetmeni David F. Sandberg oluyor ve senaryo Darren Lemke ile Henry Gayden tarafından yazılıyor. Shazam filminde aksiyon ve maceranın fantastik bir yapıyla sunulduğunu görebiliyoruz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Shazam! 6 Güç – Kısa Tavsiyeler