Skycraper Filmi Fragmanı Yayınlandı

Skycraper Filmi

Dünya genelinde heyecan ile beklenen projelerden birisi olan Skycraper filmi ile alakalı olarak detaylar gelmeye başladı. Aksiyon filmlerinin son yıllarda ki yükselen değeri Dwayne “The Rock” Johson, filmin başrolündeki isim olacak. Filmdeki aksiyon sahneleri bizi bizden alacak gibi görünüyor. Yine her anlamda hareketli bir projesi deneyim edebilme şansına sahip olacağız.

Skycraper filmi fragmanı internet üzerinde resmen yayınlandı. Fragmanı izlerken gerçekten aksiyonu iliklerinize kadar yaşama şansına da sahip oluyorsunuz. Dolayısı ile bu filmi mutlak surette sinemada takip etmeyinizi şimdiden öneriyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan filmin fragmanı ile sizleri buluşturmak istiyoruz.

Skycraper Vizyon Tarihi

Fimin vizyon tarihi ile alakalı olarak da tüm detaylar netleşti. Resmi fragman ile birlikte filme dair tüm detaylar açıklandı. Öyle ki fragmanından ne denli sağlam bir aksiyon projesi olduğunu görebilme şansına sahip olacaksınız. Skycraper, bu noktada çok ciddi anlamda farklılık yaratacak. Dolayısı ile filmin vizyon tarihini merak ettiğinizi biliyoruz.

13 Temmuz 2018 tarihi itibari ile dünya genelinde vizyona girecek olan bu proje, dünyayı kasıp kavuracak. Yine mükemmel ötesi bir Dwayne Johnson projesi geliyor.

Sıradaki içerik:

Skycraper Filmi Fragmanı Yayınlandı