Slender Man Filminden İlk Görüntü Geldi

Slender Man

Bilgisayar oyunundan uyarlama bir şekilde vizyona girecek olan Slender Man, merak ile bekleniyor. Paranormal korku oyunu olarak bilgisayar oyunları içerisinde ciddi anlamda fark yarattı. Hatta ünlü Youtuber Orkun Işıtmak, oyun videoları çektiği dönemde bu oyunu baya bir meşhur etti. Zaman içerisinde beyazperde ustaları, oyunu filmleştirme adına somut adımlar atma yoluna da gitti.

İnsanları korkudan titretecek bir film geliyor. Öncelikle bunu net şekilde belirtelim. Slender Man film görselleri internet üzerinde yayınlanmaya da başladı. İlk görüntü resmen geldi.

Slender Man Film Görseli

Vizyon Tarihi 18 Mayıs 2018

Slender Man filminin çekimleri net olarak bitti ve an itibari ile kurgu ve montaj süreci içerisinde. Filmin vizyon tarihi de netleşti. 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek olan bu mükemmel paranormal korku filminin fragmanı henüz yayınlanmadı.

Filmin oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı konusunda henüz net bilgilendirmeler söz konusu değil. Ancak filmin afişi de internet üzerinde yayınlandı. Filmin yukarıdaki resmi kadar afişi de kanı donduruyor diyebiliriz. Gerçekten oyunu kadar iddialı bir film projesi olarak karşımıza çıkarsa, korku filmi tutkunları için muazzam bir proje olacak.

Slender Man Afiş

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Slender Man Filminden İlk Görüntü Geldi