arama

Solo Black Widow Filmi ile İlgili Haber Var

Solo Black Widow Filmi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağkan Sezgin

Marvel evreninin nam-ı değer Karadul karakteri Solo Black Widow filmi ile kısa bir zaman dilimi içerisinde ekranlara gelecek. Marvel, bildiğimiz üzere kahramanları ile alakalı olarak zaman içerisinde çok ciddi yeniliklere imza attı. Hatta yeniliklerden birisi de Deadpool oldu. Ki bu karakter, dünya genelinde çok büyük bir şekilde sansasyon yarattı da diyebiliriz sanırım.

Marvel filmlerinde ve özellikle Yenilmezler serisinde Natasha Romanoff adı ile karşımıza çıkan Karadul, film oluyor. Üstelik film için çok uzun süre beklemeyeceğiz gibi de görünüyor.

Natasha Romanoff

Scarlett Johansson Yine Başrolde Olacak

Bir dönem Marvel karakterlerini canlandıran ünlü isimlerin rollerini bırakacakları öne sürüldü. Robert Downey Jr. bildiğimiz üzere Iron Man karakterini bıraktı. Chris Evans’ın da Captain America karakterini bırakacağı söyleniyordu ancak asılsız çıktı. Karadul karakterini yine Scarlett Johansson canlandırmaya devam edecek.

Filmin planlaması ile alakalı olarak yenilikler meydana geliyor. Marvel yöneticileri, filmi projelendirme safhasında somut adımlar atmaya başladı bile. Senaristler ile görüşme yapıldıktan sonra film çekimlerine hızlı bir şekilde geçilecek. Tabi ki yine de fragman gelene kadar heyecan ile bekliyor olacağız.

Marvel, yakında yeni filmi ile resmen vizyonda ortalığı sallayacak. En güncel film haberleri için sitemizi günlük olarak takip etmeyi ihmal etmeyin.

İLGİLİ  Ant Man Filminin Devamına Bu Haziranda Marvel Tarafından Başlanıyor!