arama

Son Zamanların Yeni Trendi Dizi Sponsorları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş

Son zamanların Yeni trendi Dizi Sponsorları

Son zamanların yeni trendi dizi sponsorları senaryoların önüne geçti. Dizilerde kim ne giymiş, Kim neye sponsor , Dizi Sponsorları ,Markaları ve fiyatları dizinin gelecek haftaki konusundan çok merak edilenler arasına girdi. Dizilerde kullanılan eşyalardan tutun, Oyuncuların ne giydiği ne taktığına kadar her şey araştırma konusu oldu. Araştırma diyoruz çünkü bir dizi kıyafetleri ve fiyatlarını bulmak çok ta kolay değil. Çünkü sizin elinizde dizi karakteri ve hangi dakikada gördüğünüzden başka veri maalesef bulunmuyor. Bunun için kurulan oluşumlardan biri dizikıyafetleri.net tam da aradığınız site olabilir. Dizi ile aynı anda ürünlerin marka ve fiyatlarını açıklıyor. Sizin yerinize bir çok dizinin güncel sponsorlarını ve kıyafetlerini tek tek açıklıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Kıyafetleri

Son zamanların belki en çok izlenen dizileri arasına giren ve dört kadının çekişmesi ve akıl almaz akıl oyunlarını anlatan dizi Ufak tefek cinayetler dizisi en çok sponsorları merak edilen dizilerden biri oldu!

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri içinde Özellikle Merve ve Pelin’in kıyafetleri en çok takip edilenler diyebiliriz. Pelin’in her giydiği her taktığı olay olurken dizinin erkeklerinin şıklığı da kadınların gözünden kaçmadığı gibi erkek izleyicilerinde merak konusu oldu! Dizi’deki Serhan’ın her giydiği, taktığı Erkek izleyiciler tarafından araştırma konusu oldu!

Çukur Dizi Kıyafetleri

Son zamanların hızlı çıkış yapan sitelerinden biride Çukur sezona çok hızlı giriş yaptı! Dizi’de Yamaç ve Vartolu kıyafetleri en çok aranan kıyafetlerin başını çekiyor! Bu iki karakterin giydikleri erkek izleyicilerin dikkatinden kaçmadığı gibi hediye için bayan izleyicilere de ilham oluyor!

İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri

Geçtiğimiz yılın n çok izlenen dizileri arasında bulunan ve Bu sezona da iyi bir giriş yapan İstanbullu Gelin,Bu senede sponsorları En çok merak edilen diziler arasında yer alıyor. Bu dizide Faruk ve Süreyya’nın giydikleri merak edildiği gibi Bade gibi alt karakterlerin giydikleri en çok arananlar arasına girmeyi başardı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.