arama

Söz – Kısa Tavsiyeler

Söz
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Askeriyeye, askeri dizilere ilgi duyanlar için Söz eşsiz bir dizi. Özellikle duygusal sahneleri, milyonlarca insanın yüreğinde taht kurdu. Milli duygularını üst seviyede yaşayan bir toplum olduğumuz için dizi fazlasıyla sevildi ve tutuldu.

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı bir saldırı mevcuttur ve acilen bu saldırının savunulması gerekmektedir. Ülkenin her yanından yetenekli, başarılı ve özel 12 asker görevlendirilir. Tek amaçları vatanın başına bela olan, milleti tedirgin eden bu belayı ülkenin başından def etmektir. Bu yeni terör örgütü oldukça tehlikelidir ve acilen ülkenin bu tehlikeden arındırılması gerekmektedir.

12 özel asker, birbirleriyle kardeşten de öte olarak vatanın bekası için çalışmaya çatışmaya başlarlar. Dizide bu askerler arasındaki diyaloglar, vatan ve millet sevgisi üst seviyede izleyicilere hissettiriliyor. Vatan, millet uğruna aşklarından, özlemlerinden dahi fedakârlık etmek zorunda kalacak bu 12 özel askeri zorlu görevler, zorlu bir hayat beklemektedir.

Zorluklara aldırış etmeyen bu 12 yürekli asker, üsteğmen komutanları Yavuz önderliğinde şehadet yemini ederek çatışmaya ve mücadele etmeye başlarlar. Askerlik konusunda ülkemizde üretilmiş en kapsamlı ve etkileyici dizilerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. İnsanların kalbine işleyen sahneleriyle birlikte toplumumuzun gönlünde kısa sürede taht kurmayı başardı. Ayrıca zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde ülkemizin bütünleşmesi, milli duyguların depreşmesi adına da önemli bir misyonu olduğunu düşünüyorum. Eğer siz de askeri dizilere ilgi duyuyorsanız bu eşsiz diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.