Polisiye Filmi “Suç Unsuru” Vizyona Girdi!

Suç Unsuru

Suç Unsuru filmi Türkiye’de vizyona girdi!

Suç Unsuru filminde son dönemlerde yaşanan olaylara farklı bir mizansen getirildiğini görebiliyoruz. Komedi, suç ve biyografi türlerini kapsayan filmin inişli çıkışlı olan sürükleyici bir kurguya sahip olduğunu söylemek gerek. Geçtiğimiz 5 Nisan günü vizyona giren Suç Unsuru adındaki polisiye filmi gerçekten ilgi çekici bir senaryoya sahip.

Suç Unsuru filminde işlenen konunun pek çok örneğine rastlayabiliyoruz. Bunlardan birisinde ise Celal ve Buğra isimli iki ev arkadaşı polis tarafından karga tulumba alınırlar. Ev arkadaşı olan ikilinin belirsiz bir ihbar sonucunda, yürütülen soruşturmanın odak noktasına düştüklerini görmekteyiz. Doğrudan şüpheli olarak alınan bu iki arkadaşın sorgulamaları ise olayı bambaşka bir noktaya götürecektir. Komiser Baran ter döktüren bir sorgulamayla olayların içyüzü dışında kalan çarpıcı gerçeklerle yüzleşmeye başlar.

Son dönemlerde sürükleyici ve derin senaryolarla karşımıza çıkan Süleyman Arda Eminçe’nin hem senaryoyu yazıp hem yönetmenliği üstlendiğini görüyoruz. Aynı zamanda yapımcılığı üstlenen genç ismin oyuncu kadrosunda da yer aldığı görülüyor. Filmde rol alan oyuncular ise Bülent Çolak, Burak Sarımola, Koray Erkök, Duygu Yıldız ve Pelin Orhuner olarak sıralanabilir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Polisiye Filmi “Suç Unsuru” Vizyona Girdi!